Hit Enter to search or Esc key to close
Blog thumbnail

ВИЛИ ЈАГОДА И МАЛИНА

ВИЛИ ЈАГОДА И МАЛИНА

Blog thumbnail
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 01.12.2019
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 04.01-31.03.2020 (попустите НЕ се комбинираат)
Цените се за наем на вила за 1 ноќевање01.12-24.12.201925.12-03.01.202004.01-31.03.2020
Вид на сместување   
ЈАГОДА 4+0                              58.00 €                            117.00 €                              58.00 €
ЈАГОДА СО САУНА4+0                                  65.00 €                            123.00 €                              65.00 €
ЈАГОДА ДЕЛУКС (без кујна)4+0                              71.00 €                            129.00 €                              71.00 €
МАЛИНА 4+2                              75.00 €                            133.00 €                              75.00 €
МАЛИНА ДЕЛУКС (без кујна)4+2                              80.00 €                            139.00 €                              80.00 €
Во цената е вклучено :  ноќевање, паркинг.
Доплата за појадок : возрасен – 6€, дете – 4€. Доплата за вечера : возрасен – 10, дете – 5€.

Дополнителни услови :

▪ Доплата за дополнително легло во Малина : возрасен – 6€, дете (2-12.99 год.) – 3€

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 65€, дете од 2-12.99 год. – 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Leave a reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *