+389 02 2455 559 info@falcon.com.mk

КОМПЛЕКС ПАНОРАМА 4 * – Банско

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :

25% попуст за резервација и уплата до 15.09.2019 | 20% попуст за резервација и уплата до 30.10.2019

БОНУСИ: 7-6 за период на престој 01,12,2019-31,03,2020 (се комбинира со попуст за рана резервација)

Цените се по лице за 1 ноќевање 01.12-20.12.2019 21.12-27.12.2019 03.01-11.01.2020 28.12-02.01.2020
на база ПОЛУПАНСИОН 09.03-31.03.2020 12.01-23.01.2020 24.01-08.03.2020 мин. 4 ноќ.
Вид на сместување     мин. 3 ноќ.  
Двокреветна соба 2+1                           30 €                             35 €                           40 €                           57 €
Студио 2+1/2+2                           31 €                             36 €                           41 €                           58 €
Eдноспален апартман 2+2                           32 €                             37 €                           42 €                           59 €
Двоспален апартман 4+2                           32 €                             37 €                           42 €                           59 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детски кат, интернет, паркинг, транспорт до жичарница (по распоред)

 

Дополнителни услови : 
▪ Деца до 5.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 25% попуст
▪ За сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 редовни суми. 
▪ Доплата за новогодишна вечера : возрасен 80€, дете 40€  (незадолжително)
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

FALCON Travel Скопје
Димитрие Чуповски 12 1000 Скопје, Македонија
тел: 389 2 24 5555 9,
тел: 389 2 24 5555 3,
моб: +389 71 34 14 10
info@falcon.com.mk