+389 02 2455 559 info@falcon.com.mk

КОМПЛЕКС ПАНОРАМА 4 * – Банско

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :

25% попуст за резервација и уплата до 15.09.2018 | 20% попуст за резервација и уплата до 15.10.2018

15% попуст за резервација и уплата до 15.11.2018 | 10% попуст за резервација и уплата до 30.11.2018

БОНУСИ : 15 % попуст за повеќе од  7 ноќевања – важи за период на престој : 01.10-21.12.2018 / 12.01-01.02.2019 / 17.02-31.10.2019 ( Попустите за рана резервација се комбинираат со бонус попуст)

Цените се по лице за 1 ноќевање 08.12-21.12.2018 12.01-01.02.2019 22.12-28.12.2018
на база ПОЛУПАНСИОН 02.03-15.03.2019 17.02-01.03.2019 03.01-11.01.2019
Вид на сместување     02.02-16.02.2019
 мин. престој 2 ноќи  мин. престој 2 ноќи  мин. престој 3 ноќи
Двокреветна соба  2+2                               25.00 €                               31.00 €                               32.00 €
Eдноспален апартман 2+2                               27.00 €                              34.00 €                              34.00 €
Двоспален апартман 4+2                               27.00 €                              34.00 €                              34.00 €
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, детско катче, интернет.

Дополнителни услови :

▪ Деца до 5.99 год. – бесплатно

▪ Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50 % попуст

▪ Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – Бесплатно

▪ Возрасен на дополнително легло – 25% попуст

▪ Доплата за новогодишна вечера : возрасен 70€, дете 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

FALCON Travel Скопје
Димитрие Чуповски 12 1000 Скопје, Македонија
тел: 389 2 24 5555 9,
тел: 389 2 24 5555 3,
моб: +389 71 34 14 10
info@falcon.com.mk