+389 02 2455 559 info@falcon.com.mk

МЕДИТЕ – Сандански

Напомена : Цените важат до 20.12.2018 (не важат за празници)

СПА ХОТЕЛ МЕДИТЕ 4*
Вид на сместување Недела – Четврток Петок – Сабота
Стандардна двокреветна соба 55 € 68 €
Стандардна еднокреветна соба 48 € 60 €
Луксузна двокреветна соба 64 € 78 €
Луксузна еднокреветна соба 58 € 71 €
Студио 90 € 110 €
Луксузен апартман (2 спални) 108 € 144 €
Возрасен на дополнително легло – 12 | Дете од 02-05.99 год – 4 | Дете до 1.99 год – бесплатно

 

АПАРТ  ХОТЕЛ МЕДИТЕ 3*
Вид на сместување Недела – Четврток Петок – Сабота
Двокреветна соба 26 € 36 €
Еднокреветна соба 18 € 26 €
Едноспален апартман со кујна 37 € 52 €
Двоспален апартман со кујна 84 € 118 €
Возрасен на дополнително легло – 12 | Дете од 02-05.99 год – 4 | Дете до 1.99 год – бесплатно

 

Цените се во евра по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Сместување во соодветната соба на база ноќевање со појадок
  • Користење на СПА Центар (внатрешен и надворешен базен со минерална вода, фитнес, сауна парк)
  • Паркинг

 

Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1 € по лице на ден
  • Патничко осигурување

 

FALCON Travel Скопје
Димитрие Чуповски 12 1000 Скопје, Македонија
тел: 389 2 24 5555 9,
тел: 389 2 24 5555 3,
моб: +389 71 34 14 10
info@falcon.com.mk