Hit Enter to search or Esc key to close
Blog thumbnail

РОДОПСКИ ДОМ 4*

РОДОПСКИ ДОМ 4*

Blog thumbnail
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст за резервација и уплата до 30.09.2019 | 10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2019
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 15.01-02.02.2020 | 20.02-31.03.2020 (попустите не се комбинираат)
Цените се по лице за 1 ноќевање 01.12-23.12.201924.12-27.12.201928.12-01.01.2020
на база ПОЛУПАНСИОН29.02-31.03.202002.01-28.02.2020
Двокреветна соба 2+1                     22,00 €                     28,00 €                     53,00 €
Едноспален апартман2+2                     31,00 €                     40,00 €                     76,00 €
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, интернет, паркинг
Дополнителни услови : 
▪ Дете до 5.99 год. во двокреветна соба со 2 возрасни – бесплатно
▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 65% попуст 
▪ Трет возрасен на дополнително легло во двокреветна соба  – 25% попуст
▪ Две деца до 11.99 год. на дополнително легло во апартман со 2 возрасни – бесплатно
▪ Трет возрасен на дополнително легло во апартман со 2 возрасни – доплата 11€
▪ Четврт возрасен на дополнително легло во апартман – доплата 11€
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 50€, дете (4-11.99 год.) – 25€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Leave a reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

odessa girl
ps2 bios zip
odessameetlove.com
download emulators
utorrent 2.2.1
scph1001