+389 02 2455 559 info@falcon.com.mk

Хотел ГРАМИ 3*

Пролет – Лето – Есен 2019

Ценовник:

Период на престој

01.04-30.06.2019

15.09-30.11.2019

01.07-14.09.2019

Вид на сместување

НП

ПП

АЛЛ

НП

ПП

АЛЛ

Двокреветна соба (2+2)

14€

20€

26€

15€

21€

27€

Апартман (4+0)

14€

20€

26€

15€

21€

27€

• Дете од 0-1.99 год

Бесплатно

• Прво дете од 2-05.99 год. на доп. легло

Бесплатно

• Второ дете од 2-05.99 год. на доп. легло

7€

11€

14€

8€

12€

15€

• Деца од 6-12.99 год. на доп. легло

7€

11€

14€

8€

12€

15€

• Возрасен на доп. легло

10€

16€

22€

11€

17€

23€

• За сместување во апартман се наплаќаат 4 редовни суми

 

НП – ноќевање со појадок | ПП – појадок и вечера | АЛЛ – се вклучено

 Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК | ПОЛУПАНСИОН – појадок, вечера | СЕ ВКЛУЧЕНО – појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени пијалоци до 22 ч.
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања)
  • Детски кат, интернет, паркинг

 Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

FALCON Travel Скопје
Димитрие Чуповски 12 1000 Скопје, Македонија
тел: 389 2 24 5555 9,
тел: 389 2 24 5555 3,
моб: +389 71 34 14 10
info@falcon.com.mk