+389 02 2455 559 info@falcon.com.mk

Хотел ГРАНД РОЈАЛ 4* – Банско

Пролет – Лето – Есен 2019

Период на престој

11.04-07.05.2019

30.06-30.09.2019

01.10-31.10.2019

 

Тип на сместување

Ноќевање со појадок

 

Студио (2+1)

18€

12€

16€

Едноспален апартман (2+2)

20€

14€

18€

Двоспален апартман (4+2)

18€

12€

16€

Дете до 2.99 год.

Бесплатно

 

Прво дете од 3-12.99 год. на доп.легло

Бесплатно

 

Второ дете од 3-12.99 год. на доп.легло

50% попуст

 

Возрасен на доп. легло

30% попуст

 

Напомена : за сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, релакс зона, фитнес)
  • Детски кат
  • Интернет, паркинг

 Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 10€ , дете – 5€

 Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

FALCON Travel Скопје
Димитрие Чуповски 12 1000 Скопје, Македонија
тел: 389 2 24 5555 9,
тел: 389 2 24 5555 3,
моб: +389 71 34 14 10
info@falcon.com.mk