Хотел ГРАНД РОЈАЛ 4* – Банско

Пролет – Лето – Есен 2018

Период на престој

11.04-07.05.2018

30.06-30.09.2018

01.10-31.10.2018

Вид на сместување

НП

ПП

НП

ПП

НП

ПП

Студио (2+2)

18€

25€

12€

19€

16€

23€

Едноспален апартман (2+2)

19€

26€

13€

20€

17€

24€

Двоспален апартман (4+2)

18€

25€

12€

19€

16€

23€

Дете до 2.99 год.

Бесплатно

Прво дете од 3-12.99 год. на доп.легло

Бесплатно

4€

Бесплатно

4€

Бесплатно

4€

Второ дете од 3-12.99 год. на доп.легло

50% попуст

Возрасен на доп. легло

30% попуст

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање на база ноќевање со појадок / појадок и вечера.
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, релакс зона, фитнес)
  • Детски кат
  • Интернет, паркинг

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден