+389 02 2455 559 info@falcon.com.mk

Хотел ГРИН ВУД 4* – Банско

Цени валидни за ПРОЛЕТ ~ ЛЕТО – ЕСЕН 2019

Термин на престој

01.04-30.06.2019

01.09-30.11.2019

01.07-31.08.2019

Вид на сместување

1 ноќ.

1 ноќ.

2 ноќ.

3 ноќ.

5 ноќ.

7 ноќ.

Двокреветна соба (2+0)

28€

44€

41€

35€

31€

30€

Студио (2+2)

31€

49€

45€

41€

35€

33€

Едноспален апартман (2+2)

36€

55€

50€

44€

39€

37€

Двоспален апартман (2+2)

31€

49€

45€

41€

35€

33€

 

СПЕЦИЈАЛНА ЦЕНА за престој од 8 и над 8 ноќевања

(период на престој 01.04-30.11.2019)

Двокреветна соба (2+0) 27€
Студио (2+2) 30€
Едноспален апартман (2+2) 35€
Двоспален апартман (2+2) 34€

 

Дополнителни услови :

  • Деца до 5.99 год. – бесплатно
  • Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно
  • Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
  • Напомена : за сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 редовни суми

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање на база СЕ ВКЛУЧЕНО-појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени пијалоци до 23 ч.
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, надворешен базен – од 01.06.2018, сауна, парна бања, турска бања, фитнес)
  • Детски кат
  • Интернет, паркинг

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

FALCON Travel Скопје
Димитрие Чуповски 12 1000 Скопје, Македонија
тел: 389 2 24 5555 9,
тел: 389 2 24 5555 3,
моб: +389 71 34 14 10
info@falcon.com.mk