+389 02 2455 559 info@falcon.com.mk

Хотел ГРИН ВУД 4* – Банско

Цени валидни за ПРОЛЕТ ~ ЛЕТО – ЕСЕН 2018

Термин на престој

01.04-09.07.2018

01.09-30.11.2018

01.07-31.08.2018
Вид на сместување 1 ноќ. 1 ноќ. 2 ноќ. 3 ноќ. 5 ноќ. 7 ноќ.
Двокреветна соба (2+0) 29€ 51€ 48€ 41€ 36€ 35€
Студио (2+2) 31€ 56€ 52€ 48€ 40€ 38€
Едноспален апартман (2+2) 39€ 64€ 58€ 51€ 45€ 43€
Двоспален апартман (2+2) 31€ 56€ 52€ 48€ 40€ 38€

СПЕЦИЈАЛНА ЦЕНА за престој од 8 и над 8 ноќевања

(период на престој 01.04-30.11.2018)

Двокреветна соба (2+0)

29€

Студио (2+2)

31€

Едноспален апартман (2+2)

37€

 

СПЕЦИЈАЛНА ЦЕНА за престој од 8 и над 8 ноќевања

(период на престој 01.04-30.11.2018)

Двокреветна соба (2+0)

29€

Студио (2+2)

31€

Едноспален апартман (2+2)

37€

 

Дополнителни услови :

  • Деца до 5.99 год. – бесплатно
  • Прво дете од 6-13.99 год. на дополнтелно легло – бесплатно
  • Второ дете од 6-13.99 год. на дополнтелно легло – 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 20% попуст

 

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање на база СЕ ВКЛУЧЕНО-појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени пијалоци до 23 ч.  
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, надворешен базен – од 01.06.2018, сауна, парна бања, турска бања, фитнес)
  • Детски кат
  • Интернет, паркинг

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден