+389 02 2455 559 info@falcon.com.mk

ХОТЕЛ МОНА ЗЛАТИБОР 

ЦЕНОВНИК за период 13.07 – 01.09.2018

ЦЕНА ПО ЛИЦЕ /НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

Еднокреветна соба стандард

Еднокреветна соба комфорт

Еднокреветна соба супериор

94 EUR

103 EUR

129 EUR

             
               

Двокреветна соба стандард

Двокреветна соба комфорт

Двокреветна соба супериор

Дополнително легло во соба

 

52 EUR

63 EUR

63 EUR

32 EUR

             
ЦЕНА ПО ЛИЦЕ ВО АПАРТМАН /НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

АПАРТМАН КЛАСИК ЗА ЕДНО ЛИЦЕ

АПАРТМАН МОНА ЗА ЕДНО ЛИЦЕ

 

АПАРТМАН КЛАСИК ЗА ДВЕ ЛИЦА

АПАРТМАН МОНА ЗА ЕДНО ЛИЦЕ

Дополнително легло во апартман

182 EUR

254 EUR

 

100 EUR

137 EUR

32 EUR

 

 

 

 

 

 

 

           
ДОПЛАТИ

Доплата за вечера

Доплата за вечера за деца 2-12 год

Доплата за новиот WELLNESS CENTAR
(затворен базен,теретана)

 

10 EUR

5 EUR

GRATIS

 

 

             

Напомена

  • Цените се изразени во евра ,плаќањето се врши ислучиво во денари 1еур=62ден
  • Туристичка такса и осигурување не е вклучено во цената
  • Деца до 7 години бесплатно во соба со две возрасни лица
  • Деца од 07 -12год плаќаат 20еур
  • Оброците се служат на база шведска маса доколку во хотелот има повеќе од 30 гости во спротивно гостите бираат пансионски оброк по дадено мени.
  • Лица над 60години добиваат попуст за сместување над 4 ноќи.Попустите не се комбинираат.