+389 02 2455 559 info@falcon.com.mk

 Хотел МУРИТЕ 4 * – БАНСКО

Пролет – Лето – Есен 2019

Период на престој :

(цените не важат за празници)

08.04.2019 – 13.06.2019

09.09.2019 – 30.11.2019

14.06.2019 – 08.09.2019

СЕ ВКЛУЧЕНО

1 н.

2-3 н.

4-5 н.

6-7 н.

1 н.

2-3 н.

4-5 н.

6-7 н.

Зграда АЗАЛИА

Двокреветна соба (2+0)

32€

28€

27€

26€

34 €

31€

30€

29€

Едноспален апартман (2+2)

34€

31€

30€

29€

37 €

35€

34€

33€

Двоспален апартман (4+2)

32€

28€

27€

26€

34 €

31€

30€

29€

Триспален апартман (6+2)

32€

28€

27€

26€

34 €

31€

30€

29€

Зграда ОРХИДЕА

Двокреветна соба (2+0)

31€

27€

26€

25€

33 €

30€

29€

27€

Едноспален апартман (2+2)

33€

30€

29€

28€

36 €

34€

33€

31€

Двоспален апартман (4+2)

31€

27€

26€

25€

33 €

30€

29€

27€

Триспален апартман (6+2)

31€

27€

26€

25€

33 €

30€

29€

27€

 

БОНУСИ :

За престој од 7 и над 7 ноќевања – 1 ноќевање ГРАТИС.

За престој од 14 и над 14 ноќевања – 2 ноќевања ГРАТИС.

Дополнителни услови :

  • Деца до 5.99 год. на дополнително легло – БЕСПЛАТНО
  • Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – БЕСПЛАТНО
  • Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
  • НАПОМЕНА : За сместување во двоспален/триспален апартман се плаќаат 4/6 редовни суми

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат:

  • Ноќевање на база АLL Inclusive / се вклучено

(Појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, кафе и чај од 10:00 до 22:00)

  • Користење на СПА Центар

(надворешен и внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес)

  • Паркинг, интернет

 

Цената не вклучува :

  • Туристичка такса 1 € по лице
  • Патничко осигурување

FALCON Travel Скопје
Димитрие Чуповски 12 1000 Скопје, Македонија
тел: 389 2 24 5555 9,
тел: 389 2 24 5555 3,
моб: +389 71 34 14 10
info@falcon.com.mk