+389 02 2455 559 info@falcon.com.mk

Хотел МУРИТЕ 4 * – БАНСКО

Пролет – Лето – Есен 2018

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА за нови резервации направени од 04.05-31.05.2018 :

Две деца до 13.99 год. – БЕСПЛАТНО

Важи за престој од 05.05-05.07.2018 и 10.09-30.11.2018

Цени за период на престој: 05.03.2018 – 30.11.2018 (не важат за празници)

Период на престој:

05.03.2018 – 10.06.2018

10.09.2018 – 30.11.2018

11.06.2018 – 09.09.2018

Број на ноќевања:

1 н.

2-3 н.

4-5 н.

6-7 н.

8-9 н.

1 н.

2-3 н.

4-5 н.

6-7 н.

8-9 н.

Зграда АЗАЛИА – СЕ ВКЛУЧЕНО

Двокреветна соба (2+0)

32 €

28 €

27 €

26 €

25 €

34 €

30 €

29 €

28 €

27 €

Едноспален апартман (2+2)

34 €

31 €

30 €

29 €

28 €

35 €

33 €

32 €

31 €

30 €

Двоспален апартман (4+2)

34 €

31 €

28 €

27 €

26 €

35 €

32 €

31 €

30 €

28 €

Триспален апартман (6+2)

34 €

31 €

28 €

27 €

26 €

35 €

32 €

31 €

30 €

28 €

Зграда ОРХИДЕА – СЕ ВКЛУЧЕНО

Двокреветна соба (2+0)

29 €

27 €

26 €

25 €

24 €

31 €

29 €

28 €

26 €

25 €

Едноспален апартман (2+2)

31 €

30 €

29 €

28 €

25 €

33 €

32 €

31 €

29 €

26 €

Двоспален апартман (4+2)

31 €

28 €

27 €

26 €

25 €

33 €

30 €

29 €

27 €

26 €

Триспален апартман (6+2)

31 €

28 €

27 €

26 €

25 €

33 €

30 €

29 €

27 €

26 €

БОНУСИ :

За престој од 7 и над 7 ноќевања – 1 ноќевање ГРАТИС.

За престој од 14 и над 14 ноќевања – 2 ноќевања ГРАТИС.

 

Услови за лица на дополнително легло:

  • Деца до 5.99 год. – БЕСПЛАТНО
  • Прво дете од 6-13.99 год.– БЕСПЛАТНО
  • Второ дете од 6-13.99 год.– 50% попуст
  • Возрасен – 25% попуст

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат:

  • Ноќевање на база АLL Inclusive / се вклучено

(појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, кафе и чајод 10:00 до 22:00)

  • Користење на СПА Центар

(надворешен и внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес)

  • Паркинг, интернет

 

Цената не вклучува :

  • Туристичка такса 1 € по лице

Патничко осигурување