+389 02 2455 559 info@falcon.com.mk

Хотел ПЕРУН ЛОЏ 4* – Банско

Цени валидни за период на престој : 01.07-30.11.2018

Вид на сместување Полупансион
Студио (2+1) 25€
Едноспален апартман (2+2) 26€
• Дете од 0-5.99 год. – бесплатно
• Дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – доплата 8€
• Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

 

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање на база појадок и вечера
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)
  • Интернет, паркинг

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден