+389 02 2455 559 info@falcon.com.mk

ПРОЛЕТ – ЛЕТО 2018

 Хотел САНРАЈС 4* – Банско

Вид на сместување

ALL INCLUSIVE light

Студио (2+1)

29€

Едноспален апартман (2+2)

30€

• Прво дете од 0-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно

• Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

• Трет возрасен на дополнително легло – 30% попуст

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање на база ALL INCLUSIVE LIGHT (појадок, ручек, вечера, пијалоци за време на оброците)
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)
  • Интернет, паркинг

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден