+389 02 2455 559 info@falcon.com.mk

ХОТЕЛ СВЕТИ СПАС 5* – ВЕЛИНГРАД

Цените важат за период : 02.01 – 20.12.2018 г.

Вид на сместување 1 ноќ. 2-3 ноќ. 5 ноќ. 7 ноќ. и повеќе ноќ.
Двокреветна соба(2 в.+ 1 д.) 98 € 90 €  86 € 80 €
Апартман (2 в.+ 2 в./д.) 124 € 114 € 108 € 102 €
Студио ВИП (2 в.+ 2 в./д.) 113 €     105  € 99 € 93 €
Доплата за трет возрасен во апп. 19 € 19 € 19 € 19 €
Доплата за второ дете од 6 до 11.99 г. 6 € 6 € 6 € 6 €

Цената е по соба, студио или апп,  за основните легла, и вклучува: ноќевање со појадок,  користење на базен со минерална вода 3032ОС, џакузи со минерална вода 3638ОС, детски базен со минерална вода 36-38ОС, сауна, фитнес, парна бања, релакс зона, детска сала за игри, интернет, паркинг.

Дополнителни услови:

  • Деца до 5.99 години – БЕСПЛАТНО
  • Прво дете 6-11.99 години на дополнително легло – БЕСПЛАТНО
  • Второ дете од 6-11.99 години во студио/апартамент доплаќа по табелата
  • Возрасен на дополнително легло во студио/апартамент доплаќа по табелата

 

 

Доплата Полупансион Полн пансион
Возрасен 14 24
Второ дете од 6-11.99 години 8 12

 

FALCON Travel Скопје
Димитрие Чуповски 22 1000 Скопје, Македонија
тел: 389 2 24 5555 9,
тел: 389 2 24 5555 3,
моб: +389 71 34 14 10
info@falcon.com.mk