+389 02 2455 559 info@falcon.com.mk

Хотел ФЕСТА ВИНТЕР ПАЛАС 5* – Боровец

Пролет – Лето – Есен 2019

Вид на сместување

(ноќевање со појадок)

10.04-15.06.2019

01.09-30.11.2019

16.06-31.08.2019

 

Двокреветна соба (2+1)

28€

33€

Јуниор сјуит – студио (2+2)

34€

39€

Стандард сјуит – едноспален апартман (2+2)

37€

42€

• Дете до 1.99 год. – бесплатно

• Прво дете од 2-12.99 год. на доп.легло – бесплатно

• Второ дете од 2-12.99 год. на доп.легло – 70% попуст

• Возрасен  на доп.легло – 30% попуст

Доплата за ПОЛУПАНСИОН

Возрасен – 10€ Дете – 5€

Возрасен – 12€ Дете – 6€

Специјална понуда за период на престој 10.04-15.06.2019 и 01.09-30.11.2019 : бонус 4=3

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок / Полупансион / All Inclusive Light
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)
  • Интернет, паркинг

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

FALCON Travel Скопје
Димитрие Чуповски 12 1000 Скопје, Македонија
тел: 389 2 24 5555 9,
тел: 389 2 24 5555 3,
моб: +389 71 34 14 10
info@falcon.com.mk