+389 02 2455 559 info@falcon.com.mk

Хотел ЈАНАКИЕВ 4* – Боровец

Цени валидни за период на престој : 15.04-30.11.2018

Тип на услуга

Ноќевање со појадок

Полупансион

Вид на сместување

1 / 2 ноќ.

3 / 3+ ноќ

1 / 2 ноќ.

3 / 3+ ноќ

Двокреветна соба (2+1)

21€

20€

29€

26€

Едноспален апартман (2+2)

31€

30€

46€

38€

Дополнителни услови

Дете од 0-5.99 год. на доп.легло

Бесплатно

Дете од 6-11.99 год. на доп.легло во соба

50% попуст

Дете од 6-11.99 год. на доп.легло во апп

3€

8€

Возрасен на доп.легло во соба

30% попуст

30% попуст

Возрасен на доп.легло во апп

7€

16€

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок / појадок и вечера
  • Користење на внатрешен базен
  • Интернет, паркинг

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден