+389 02 2455 559 info@falcon.com.mk

ЛЕТО ДУБАИ

НЕОДОЛИВА ПОНУДА ЗА ЈУЛИ /АВГУСТ

SHERATON JUMEIRAH BEACH RESORT 5* – JUMEIRAH

Blackout dates 20/25.08

хотел

Денови на престој

услуга

Цена по лице

напомена

SHERATON JUMEIRAH BEACH RESORT 5* – JUMEIRAH

5дена/4ноќи

Ноќевање со појадок

635еур /пп

STD WALK VIEW

8дена/7ноќи

Ноќевање со појадок

820еур /пп

STD WALK VIEW

5дена/4ноќи

полупансион

779еур  /пп

STD WALK VIEW

8дена/7ноќи

полупансион

1035еур/пп

STD WALK VIEW

RAMADA PLAZA JUMEIRAH BEACH 4* – JUMEIRAH

хотел

Денови на престој

услуга

Цена по лице

Ramada Plaza Jumeirah Beach 4*

5дена/4ноќи

Ноќевање со појадок

545еур /пп

8дена/7ноќи

Ноќевање со појадок

730еур /пп

 

За уплата во МКД по курс 62,00

Цената вклучува:  АВИОН ОД СКОПЈЕ + ТРАНСФЕР + 4 или  7 НОЌЕВАЊА

валидна за резервации и уплата до пополнување на Промо места и траење на Промоција

 

Цената е по лице за сместување во наведена двокреветна соба за даден период за максумум две лица


ЦЕНИТЕ НЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА ВИСОКА СЕЗОНА (20-28.08.2018)

НАПОМЕНА – Цените се ПАКЕТ цени дадени по лице за сместување во соодветниот тип на соба/услуга

Цените се изразени во ЕВРА за уплата во денари (курс 1ЕУР=62МКД) и валидни до пополнување на места по Промо цени на авион

Напомена: Цените се информативни во моментот на расположливи места и истите можат да бидат променливи се до моментот на резервација.