+389 02 2455 559 info@falcon.com.mk

GRAMI 3* – БАНСКО

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :  10% за резервација и уплата до 15.11.2019

(не важи за период на престој 29.12-02.01.2019)

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-28.12.2019 | 03.01-31.03.2020

(не се комбинира со попуст за резервација)

Цените се по лице за 1 ноќевање 01.12-28.12.2019 03.01-07.01.2020 29.12-02.01.2020
08.01-31.01.2020 01.02-10.02.2020  
Вид на сместување 11.02-31.03.2020    
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
Двокреветна соба  2+1                     19,00 €                       21,00 €                     36,00 €
Апартман  2+2                     20,00 €                       22,00 €                     38,00 €
ПОЛУПАНСИОН
Двокреветна соба  2+1                     25,00 €                       27,00 €                     41,00 €
Апартман  2+2                     26,00 €                       28,00 €                     43,00 €
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, интернет, паркинг. 

 

Дополнителни услови : 
▪ Деца до 6.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 7-13.99 год. на дополнително легло – 60% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) :  на база НП – возрасен 70€, дете 35€ | на база ПП – возрасен – 60€, дете – 30€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

FALCON Travel Скопје
Димитрие Чуповски 12 1000 Скопје, Македонија
тел: 389 2 24 5555 9,
тел: 389 2 24 5555 3,
моб: +389 71 34 14 10
info@falcon.com.mk