Hit Enter to search or Esc key to close
Blog thumbnail

GRAMI 3*

GRAMI 3*

Blog thumbnail

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :  10% за резервација и уплата до 15.11.2019

(не важи за период на престој 29.12-02.01.2019)

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-28.12.2019 | 03.01-31.03.2020

(не се комбинира со попуст за резервација)

 

Цените се по лице за 1 ноќевање01.12-28.12.201903.01-07.01.202029.12-02.01.2020
08.01-31.01.202001.02-10.02.2020 
Вид на сместување11.02-31.03.2020  
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
Двокреветна соба 2+1                    19,00 €                      21,00 €                    36,00 €
Апартман 2+2                    20,00 €                      22,00 €                    38,00 €
ПОЛУПАНСИОН
Двокреветна соба 2+1                    25,00 €                      27,00 €                    41,00 €
Апартман 2+2                    26,00 €                      28,00 €                    43,00 €

Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, интернет, паркинг. 
Дополнителни услови : 
▪ Деца до 6.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 7-13.99 год. на дополнително легло – 60% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) :  на база НП – возрасен 70€, дете 35€ | на база ПП – возрасен – 60€, дете – 30€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Leave a reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *