GRAND ROYALE 4* – Банско

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА – период на престој од 12.01-10.04.2019 : 20% за резервација и уплата до 30.09.2018

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА – период на престој од 12.01-10.04.2019 : 20% за резервација и уплата до 30.09.2018 15% за резервација и уплата до 31.10.2018 | 10% за резервација и уплата до 30.11.2018 БОНУСИ : 7=6 за период на престој 12.01-28.02.2019 | 5=4 за период на престој 01.03-10.04.2019 (се комбинира со попуст за рана резервација)

Попустите и бонусите важат за ноќевање со појадок и полупансион.

Цени по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 27.12-04.01.2019 05.01-11.01.2019 01.12-26.12.2018 01.11-30.11.2018
Вид на сместување ПП – мин. 4 ноќевања   12.01-10.03.2019 11.03-10.04.2019
Студио 2+1                              56.00 €                              34.00 €                              26.00 €                                               24.00 €
Едноспален апартман 2+2                              59.00 €                               37.00 €                               31.00 €                                               26.00 €
Двоспален апартман  4+2                              54.00 €                               33.00 €                              26.00 €                                                23.00 €
Доплата за полупансион : возрасен – 10€, дете (3-12.99 год.) – 5€ 
Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,
 релакс зона, паркинг, детски кат, ски гардеробер, интернет.

 

Дополнителни услови :

▪ Дете до 2.99 год. – бесплатно

▪ Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно

▪ Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

▪ Дете од 3-12.99 год. на редовно легло во студио – 30% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст ▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 80€, дете – 40€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

FALCON Travel Скопје
Димитрие Чуповски 22 1000 Скопје, Македонија
тел: 389 2 24 5555 9,
тел: 389 2 24 5555 3,
моб: +389 71 34 14 10
info@falcon.com.mk