+389 02 2455 559 info@falcon.com.mk

HOT SPRINGS MEDICAL & SPA 4* – с. Бања (област Разлог)

Период

Денови на престој

Двокреветна соба – комфорт (2+0)

Двокреветна соба – егзекутив (2+1)

Алпин студио (2+2)

Јуниор сјуит

(2+2)

07.01-03.02.2018

Петок и сабота

60€

64€

78€

90€

Недела-четврток

50€

52€

66€

80€

04.02-05.04.2018

Петок и сабота

58€

62€

72€

84€

Недела-четврток

48€

50€

60€

72€

06.04-14.04.2018

Петок и сабота

60€

64€

78€

90€

Недела-четврток

50€

52€

66€

80€

15.04-14.06.2018

Петок и сабота

62€

66€

69€

80€

Недела-четврток

50€

54€

60€

70€

15.06-12.07.2018

Петок и сабота

64€

69€

76€

90€

Недела-четврток

54€

56€

64€

78€

13.07-15.09.2018

Петок и сабота

68€

70€

82€

96€

Недела-четврток

56€

58€

70€

85€

16.09-29.11.2018

Петок и сабота

62€

66€

69€

80€

Недела-четврток

50€

54€

60€

70€

30.11-20.12.2018

Петок и сабота

70€

74€

82€

95€

Недела-четврток

58€

62€

70€

85€

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Појадок и вечера
 • Користење на СПА Центар – внатрешни и надворешни базени со минерална вода, сауна, парна бања, турска бања, ледена фонтана, солена соба, тепидариум, лакониум, фитнес
 • Интернет, паркинг

 

СПЕЦИЈАЛНИ ПАКЕТИ :

 • 10% попуст за престој од 3 – 4 ноќевања
 • 15% попуст за минимален престој од 5 ноќевања

 

 

Дополнителни услови :

 • За сместување во еднокреветна соба – 20% попуст од цената за 2 лица
 • Дете до 5.99 год. – бесплатно
 • Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 28€ на ден
 • Второ дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 19€ на ден
 • Дете од 6-11.99 год. на редовно легло – 25% попуст од цената за возрасен
 • Трет возрасен на дополнително легло – доплата 36€ на ден
 • Четврт возрасен на дополнително легло – доплата 28€ на ден

 

FALCON Travel Скопје
Димитрие Чуповски 12 1000 Скопје, Македонија
тел: 389 2 24 5555 9,
тел: 389 2 24 5555 3,
моб: +389 71 34 14 10
info@falcon.com.mk