+389 02 2455 559 info@falcon.com.mk

MOUNTAIN PARADISE 4* – Банско

Цените се по лице за 1 ноќ.  29.12-01.01.2019 02.01-09.01.2019 23.12-28.12.2018 01.12-22.12.2018
на база ПОЛУПАНСИОН ноќевање  26.01-16.02.2019 10.01-25.01.2018 10.03-31.03.2019
    со појадок   12.02-09.03.2019  
Студио  2+1                                    48 €                                    33 €                                     31 €                                                     27 €
Едноспален апартман 2+2                                    53 €                                    35 €                                    33 €                                                     30 €
Двооспален апартман 4+2                                    53 €                                    33 €                                     31 €                                                     27 €
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – БОНУСИ → / 7=6 7=6  7=5 / 6=5 / 5=4
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, солена соба, сауна, парна бања, фитнес, интернет

 

Дополнителни услови :

▪ Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно

▪ Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло – 50% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло  – 30% попуст

▪ За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 70€, дете – 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

FALCON Travel Скопје
Димитрие Чуповски 12 1000 Скопје, Македонија
тел: 389 2 24 5555 9,
тел: 389 2 24 5555 3,
моб: +389 71 34 14 10
info@falcon.com.mk