Hit Enter to search or Esc key to close
Blog thumbnail

MURITE CLUB HOTEL 4*

MURITE CLUB HOTEL 4*

Blog thumbnail
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА (не важи за 28.12-01.01.2019) : 20% попуст за резервација и уплата до 30.09.2019 
15% попуст за резервација и уплата до 15.11.2019 | 10% попуст за резервација и уплата до 15.12.2019
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-19.12.2019 и 19.01-11.04.2020 (се комбинира со 10% попуст за рана резервација)

*Бонусите и попустите за рана резервација важат за полупансион, не важат за доплатите за се вклучено 

Цените се по лице за 1 ноќевање01.12-19.12.201920.12-27.12.201928.12-01.01.202019.01-20.02.2020
на база ПОЛУПАНСИОН 21.02-11.04.202002.01-18.01.2020(мин. 4 ноќ.) 
Двокреветна соба – АЗАЛИА2+0                          24€                            35 €                          51€                      33 €
Еднокреветна соба – АЗАЛИА1                          36€                            53 €                          76€                       50 €
Едноспален апартман – АЗАЛИА2+2                          28€                            39 €                          58€                       37 €
Двоспален апартман – АЗАЛИА4+2                          24€                            35 €                          51€                       33 €
Двокреветна соба – ОРХИДЕА2+0                          20€                            30 €                          43€                       28 €
Еднокреветна соба – ОРХИДЕА1                          30€                            47 €                          65€                       43 €
Едноспален апартман – ОРХИДЕА2+2                          24€                            34 €                          50€                       32 €
Двоспален апартман – ОРХИДЕА4+2                          20€                            31 €                          43€                       28 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, интернет, паркинг.
Доплата за ALL INCLUSIVE – возрасен 8€ , дете од 6-13.99 год. – 4€ (појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 10-22 часот)
Дополнителни услови : 
▪ Деца до 5.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – бесплатно
▪ Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – 50% попуст
▪ Дете од 2-13.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло во едноспален апартман – 30% попуст
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми и важат условите за лица на доп.легло (доколку има)
▪ Доплата за новогодишна вечера : возрасни – 65€, дете од 6-13.99 год.- 35€ (резервациите без вечера се на барање)
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Leave a reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *