+389 02 2455 559 info@falcon.com.mk

ORLOVETS 5* – Пампорово

Ценовник:

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 03.01-20.04.2019
Цените се по лице за 1 ноќевање  01.12-28.12.2018 05.01-03.03.2019 29.12-04.2019
Вид на сместување 04.03–20.04.2019  
Двокреветна соба – НП 2+1                              35.00 €                              40.00 €                         60.00 €
Двокреветна соба – ПП 2+1                              41.00 €                              46.00 €                         66.00 €
НП – ноќевање со појадок | ПП – појадок и вечера
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, фитнес, парна бања, интернет, паркинг, транспорт до ски лифт (по распоред).

Дополнителни услови :

▪ Дете до 4.99 год. – бесплатно

▪ Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло – 25% попуст

▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен – 25% попуст

▪ Доплата за еднокреветна соба – 20€ на ден, за Нова Година се наплаќа како за двокреветна соба

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 65€, дете (2-11.99 год.) – 40€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

FALCON Travel Скопје
Димитрие Чуповски 12 1000 Скопје, Македонија
тел: 389 2 24 5555 9,
тел: 389 2 24 5555 3,
моб: +389 71 34 14 10
info@falcon.com.mk