+389 02 2455 559 info@falcon.com.mk

БАНСКО

PERUN LODGE 4*

 Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :

15% попуст за резервација и уплата до 31.10.2018 | 10% попуст за резервација до 30.11.2018

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-14.12.2018, 26.01-30.04.2019

(Попустот за рана резервација и бонусите се комбинираат)

Цените се по лице за 1 ноќ.  28.12-02.01.2019 03.01-12.01.2019 21.12-27.12.2018 19.01-02.02.2019 01.12-20.12.2019
на база ПОЛУПАНСИОН   13.01-18.01.2019   05.03-30.04.2019
  мин. 4 ноќ.   03.02-04.03.2019    
Студио  2+1                                    58 €                                    38 €                                    36 €                                                     38 €                         32 €
Едноспален апартман 2+2                                    69 €                                    40 €                                    38 €                                                     40 €                         33 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања,

ски гардеробер, интернет во лоби.

Доплата за паркинг (на рецепција) – 9€ на ден.

Дополнителни услови :

▪ Дете до 4.99 год. на дополнително легло – бесплатно

▪ Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло – 17€ на ден

▪ Дете од 5-11.99 год. на редовно легло – 25% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст

▪ Доплата за еднокреветна соба : 20€ на ден (важи за престој од 01.12-28.12.2017 и 13.01-20.04.2018)

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : во основен ресторан – возрасни – 80€, дете – 40€ | во зимска градина – возрасни – 70€, дете – 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

FALCON Travel Скопје
Димитрие Чуповски 12 1000 Скопје, Македонија
тел: 389 2 24 5555 9,
тел: 389 2 24 5555 3,
моб: +389 71 34 14 10
info@falcon.com.mk