+389 02 2455 559 info@falcon.com.mk

PERUN PLATINUM HOTEL & CASINO 4* – Банско

Цените се по лице за 1 ноќ.  30.11-21.12.2018 20.01-02.02.2019 22.12-28.12.2018 29.12-01.01.2019
на база ПОЛУПАНСИОН 06.01-19.01.2019   02.01-05.01.2019  
  03.02-30.03.2019      
Двокреветна соба – економи 2+1                                    40 €                                    45 €                                    54 €                                                     80 €
Двокреветна соба – без балкон 2+1                                    42 €                                    48 €                                    57 €                                                     85 €
Двокреветна соба – со балкон 2+1                                    43 €                                    49 €                                    60 €                                                     88 €
Јуниор сјуит 2+2                                    53 €                                    60 €                                     71 €                                                   106 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, детски кат,  паркинг, интернет.

Дополнителни услови :

▪ Дете до 1.99 год. – бесплатно

▪ Дете од 2-5.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – бесплатно

▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 50% попуст

▪ Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 25% попуст

▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит – бесплатно

▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит – 50% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло – 20% попуст

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 45€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

FALCON Travel Скопје
Димитрие Чуповски 12 1000 Скопје, Македонија
тел: 389 2 24 5555 9,
тел: 389 2 24 5555 3,
моб: +389 71 34 14 10
info@falcon.com.mk