Hit Enter to search or Esc key to close
Blog thumbnail

PERUN PLATINUM HOTEL & CASINO 4*

PERUN PLATINUM HOTEL & CASINO 4*

Blog thumbnail
Цените се по лице за 1 ноќевање29.11-20.12.201919.01-01.02.202021.12-27.12.201928.12-01.01.2020
на база ПОЛУПАНСИОН05.01-18.01.2020 02.01-04.01.2019 
 02.02-28.03.2020   
Двокреветна соба – економи2+1                          41€                            46€                          55€                          82€
Двокреветна соба – без балкон2+1                          43€                            49€                          59€                          88€
Двокреветна соба – со балкон2+1                          44€                            50€                          61€                          90€
Јуниор сјуит *цена за 2 лица2+2                        108€                         122€                        146€                        218€
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, детски кат,  паркинг, интернет.

 

Дополнителни услови : 
▪ Дете до 1.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 2-5.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – бесплатно
▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 50% попуст
▪ Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 25% попуст
▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит – бесплатно
▪ Втото дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит – – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 45€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Leave a reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *