Hit Enter to search or Esc key to close
Blog thumbnail

SUNNY HILLS 3*

SUNNY HILLS 3*

Blog thumbnail
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2019
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-24.12.2019, 06.01-02.03.2020, 04,03-10.03.2020 (попустите не се комбинираат)
Цените се по соба за 1 ноќевање со појадок01.12-19.12.201920.12-28.12.201929.12-05.01.202006.01-19.01.2020
Вид на сместување06.03-10.04.202020.01-05.03.2020  
Студио (2 возрасни)                      50,00 €                     62,00 €                     87,00 €                     54,00 €
Студио (2 возрасни + дете до 5.99 год.)                     50,00 €                     62,00 €                     87,00 €                     54,00 €
Студио (2 возрасни + дете од 6-11.99 год.)                     50,00 €                     62,00 €                     87,00 €                     54,00 €
Студио (3 возрасни)                     62,00 €                     75,00 €                   106,00 €                     62,00 €
Двоспален апартман (2 возрасни + 2 деца до 11.99 год.)                     69,00 €                     87,00 €                   125,00 €                     75,00 €
Двоспален апартман (3 возрасни + 1 дете до 11.99 год.)                     69,00 €                     87,00 €                   125,00 €                     75,00 €
Двоспален апартман (4 возрасни)                     85,00 €                   100,00 €                   137,00 €                     87,00 €
Триспален апартман (макс. 5 возрасни)                     94,00 €                   119,00 €               1.621,00 €                   119,00 €
Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 12€, дете (6-11.99 год.) – 6€
Во цената е вклучено : користење на финска сауна, сауна со ароматерапија, солена соба, 2 џакузи, ски гардеробер, паркинг, интернет
Дополнителни услови : 
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Leave a reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

odessa girl
ps2 bios zip
odessameetlove.com
download emulators
utorrent 2.2.1
scph1001