SUNRISE 4* – Банско

Цените се по лице за 1 ноќ.  28.12-01.01.2019 02.01-09.01.2019 22.12-27.12.2018 01.12-21.12.2018
на база ПОЛУПАНСИОН ноќевање  25.01-16.02.2019 10.01-24.01.2018 10.03-31.03.2019
    со појадок   17.02-09.03.2019  
Студио  2+1                                    55 €                                    35 €                                    33 €                                                     29 €
Едноспален апартман 2+2                                    59 €                                    38 €                                    35 €                                                      31 €
Двооспален апартман 4+2                                    49 €                                    35 €                                    33 €                                                     29 €
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – БОНУСИ → / 7=6 7=6 / 6=5 7=5 / 6=5 / 5=4
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет

Дополнителни услови :

▪ Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно

▪ Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло – 50% попуст ▪ Возрасен на дополнително легло  – 30% попуст

▪ За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 80€, дете – 40€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

FALCON Travel Скопје
Димитрие Чуповски 22 1000 Скопје, Македонија
тел: 389 2 24 5555 9,
тел: 389 2 24 5555 3,
моб: +389 71 34 14 10
info@falcon.com.mk