Hit Enter to search or Esc key to close
Blog thumbnail

SUNRISE 4*

SUNRISE 4*

Blog thumbnail
Цените се по лице за 1 ноќевање28.12-01.01.202002.01-22.02.202022.12-27.12.201901.12-21.12.2019
на база ПОЛУПАНСИОН*НП 23.02-09.03.202010.03-31.03.2020
Студио2+1                     60€                            36€                          35 €                          32€
Едноспален апартман2+2                     64€                            39€                          38 €                          35€
Двооспален апартман4+2                     55€                            36€                          35 €                          32€
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – БОНУСИ →/7=67=6 / 6=57=5 / 6=5 / 5=4
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет

 

Дополнителни услови : 
▪ Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло  – 30% попуст
▪ За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица 
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 80€, дете – 40€ 
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Leave a reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *