+389 02 2455 559 info@falcon.com.mk

TANNE 4* – Банско

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :  10% за резервација и уплата до 15.11.2019

(не важи за период на престој 29.12-02.01.2019)

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-28.12.2019 | 03.01-31.03.2020

(не се комбинира со попуст за резервација)

Цените се по лице за 1 ноќевање 01.12-20.12.2019 21.12-28.12.2019 29.12-02.01.2020 11.03-31.03.2020
на база ПОЛУПАНСИОН 11.02-10.03.2020 03.01-10.02.2020    
Двокреветна соба 2+1                           31€                             33€                           38€                           28€
Едноспален апартман 2+2                           34€                             36€                           41€                           30€
Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, руска бања, солена соба, џакузи, фитнес, паркинг, интернет.
Дополнителни услови : 
▪ Дете до 3.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – доплата 15€
▪ Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

FALCON Travel Скопје
Димитрие Чуповски 12 1000 Скопје, Македонија
тел: 389 2 24 5555 9,
тел: 389 2 24 5555 3,
моб: +389 71 34 14 10
info@falcon.com.mk