Банско

Хотел МУРИТЕ 4*
Хотел ПЕРУН ЛОЏ 4*
Хотел ПЕРУН ПЛАТИНУМ 4*

Хотел МУРИТЕ 4*

 

Вид на сместување Полупансион Се вклучено
Зграда : АЗАЛИА
Двокреветна соба (2+0) 25€ 32€
Едноспален апартман (2+2) 28€  34€
Двоспален апартман (4+2) 27€  33€
Зграда : ОРХИДЕА
Двокреветна соба (2+0) 24€ 31€
Едноспален апартман (2+2) 27€ 33€
Двоспален апартман (4+2) 26€ 332€

Услови за лица на дополнително легло :

 • Деца до 2.99 год. – БЕСПЛАТНО
 • Прво дете од 3-9.99 год. – БЕСПЛАТНО
 • Второ дете од 3-9.99 год. – 50% попуст
 • Возрасен – 25% попуст
 • За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

Цените се евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Ноќевање на база полупансион (појадок и вечера) / се вклучено

(појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, кафе и чај од 10:00 до 22:00)

 • Користење на СПА Центар

(надворешен и внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес)

 • Паркинг, интернет

 

Хотел ПЕРУН ЛОЏ 4*

 

Вид на сместување Полупансион
Студио (2+1) 28€
Едноспален апартман (2+2) 32€

Услови за лица на дополнително легло:

 • Прво дете до 11.99 год. – бесплатно
 • Второ дете до 11.99 год. – 50% попуст
 • Трет возрасен – 20% попуст

Цените се евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Појадок и вечера
 • Користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес
 • Детски кат, интернет, паркинг

 

Хотел ПЕРУН ПЛАТИНУМ 4*

 

Вид на сместување Полупансион
Двокреветна соба (2+1) 31€
Дополнителни услови :
Дете до 5.99 год. на доп.легло Бесплатно
Дете од 6-11.99 год. на доп.легло 50% попуст
Возрасен на доп.легло 20% попуст

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Појадок и вечера
 • Користење на базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес
 • Интернет, паркинг

 

МИНИМАЛЕН ПРЕСТОЈ – 2  ноќевањa

Во цената не е вклучено :

 • Туристичка такса 1 € на ден
 • Патничко осигурување
 • Доплата за организиран превоз40 € повратен билет
  (поаѓање 08.12.2017, враќање 10.12.2017)

Актуелни Понуди

8ми Март

8ми Март

Лето 2018

Лето 2018

Зима 2017/18

Боровец

Велигден

Велигден

Авионски
Билети

Хотелски
резервации

Добредојдовте
во македонија