Хотел БОРОВЕЦ ХИЛС 5

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 5% за резервација и уплата до 30.11.2017
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 08.01-07.02.2018 (попустите се комбинираат)

www.borovetshills-bg.com

Цените се за соба за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН
22.12-28.12.2017 15.12-21.12.2017 01.04-30.04.2018
05.01-11.01.2018 12.01-08.02.2018
Вид на сместување | Период на престој 09.02-17.02.2018 18.02-31.03.2018
Еднокреветна соба 1 86.00 € 63.00 € 50.00 €
Двокреветна соба 2+1 100.00 € 83.00 € 66.00 €
Студио 2+2 116.00 € 94.00 € 75.00 €
Еднпоспален апартман 2+2 128.00 € 106.00 € 85.00 €
Двоспален апартман – лукс 4+2 173.00 € 152.00 € 121.00 €

Актуелни Понуди

8ми Март

8ми Март

Лето 2018

Лето 2018

Зима 2017/18

Боровец

Велигден

Велигден

Авионски
Билети

Хотелски
резервации

Добредојдовте
во македонија