Хотел ФЛОРА 4

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 15.10.2017
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 01.12-25.12.2017 | 04.01-15.01.2018 | 05.03-11.03.2018 (важи за рез. од 16.10.2017)

Цените се по соба за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 26.12-03.01-2018 16.01-04.03.2018 18.12-25.12.2017 01.12-17.12.2017
Вид на сместување | Период на престој
04.01-15.01.2018 12.03-01.04.2018
05.03-11.03.2018
Еднокреветна соба 1 114.00 € 70.00 € 53.00 € 46.00 €
Двокреветна соба 2+1 116.00 € 89.00 € 65.00 € 56.00 €
Студио 2+1 127.00 € 99.00 € 78.00 € 66.00 €
Едноспален апартман 2+2 149.00 € 115.00 € 93.00 € 79.00 €

Минимален престој – 5 ноќевања.
Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, интернет
Дополнителни услови :
▪ Деца до 1.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – 60% попуст од цената за лице
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст од цената за лице
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 65€, дете од 2-11.99 год. – 35€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Актуелни Понуди

8ми Март

8ми Март

Лето 2018

Лето 2018

Зима 2017/18

Боровец

Велигден

Велигден

Авионски
Билети

Хотелски
резервации

Добредојдовте
во македонија