Хотел „GOLDEN BEACH“ – Метаморфозис

 

Хотелот Голеден Бич е лоциран на 20 метри од плажа во Метаморфозис. Хотелот располага со 45 соби, 1/3 со брачен кревет + нормално легло. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Собите имаат прекрасен поглед кон плажата и морето. Хотелот се наоѓа во област со борова шума и претставува одлична комбинација за релаксирање и одмор. Во склоп на хотелот има и базен кој е бесплатен за користење од страна на гостите.

 

Хотел „ГОЛДЕН БИЧ“ – Метаморфозис
Период ALL L. По лице во 1/2+1
21.05-28.05.17 7 169
28.05-04.06.17 7 199
04.06-11.06.17 7 239
11.06-18.06.17 7 279
18.06-25.06.17 7 299
25.06-02.07.17 7 329
02.07-09.07.17 7 349
09.07-16.07.17 7 379
16.07-23.07.17 7 389
23.07-30.07.17 7 389
30.0706.08.17 7 389
06.08-13.08.17 7 389
13.08-20.08.17 7 389
20.08-27.08.17 7 359
27.08-03.09.17 7 309
03.09-10.09.17 7 239
10.09-17.09.17 7 199
17.09-24.09.17 7 179
24.09-01.10.17 7 149

 

* ALL LIGHT– се вклучено (појадок – шведска маса, ручек –избор од две главни јадења ,вечера– шведска маса,  локални алхохолни и безалхохолни пијалоци од 12-17: 30 ч. и 19:00-21:00 ч .)

 

Напомена:

 • Цените се дадени по лице и се однесуваат за услуга за број на ноќевања дадени во табелата
 • Прво дете од 0 до 13,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО
 • Второ дете 0 до 6 г. со двајца возрасни без легло – БЕСПЛАТНО
 • Прво дете од 14-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќаат по 30% од цената во табелата
 • Трето возрасно лице на редовно легло плаќа 50% од цената во табелата
 • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 • Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот
 • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на собите е до 10 часот по локално време
 • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
 • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште во автобус)

Актуелни Понуди

Грција Лето 2017

Касандра

Грција Лето 2017

Тасос

Грција Лето 2017

Ситониа

Грција Лето 2017

Скиатос

Авионски
Билети

Хотелски
резервации

Добредојдовте
во македонија