Хотел ЛИОН 4

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 30.09.2017 | 10% за резервација и уплата до 31.10.2017
БОНУСИ : 7=6 за датум на пристигнување 13.01.2018 и период на престој од 03.03-31.03.2018 (попустите се комбинираат)

Цените се за 2 лица за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 29.12-02.01.2018 03.01-10.01.2018 16.12-28.12.2017 01.12-15.12.2017
Вид на сместување | Период на престој 10.02-16.02.2018 27.01-09.02.2018 11.01-26.01.2018
17.02-31.03.2018
Еднокреветна соба 1       129.00 €                  58.00 €            54.00 €                       49.00 €
Двокреветна соба – стандард 2+0       138.00 €                  80.00 €            75.00 €                       70.00 €
Двокреветна соба – large 2+1       143.00 €                  92.00 €            85.00 €                       76.00 €
Јуниор сјуит 2+2       154.00 €                107.00 €           101.00 €                       89.00 €
Едноспален апартман 2+2       259.00 €                177.00 €           166.00 €                      148.00 €

Минимален престој – 5 ноќевања.
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до ски лифтовите, користење на внатрешен базен, сауна, фитнес, ски гардеробер, интернет
Дополнителни услови :
▪ Деца до 3.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло – 60% попуст од цената за лице
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст од цената за лице
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 75€, дете од 2-11.99 год. – 40€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Актуелни Понуди

8ми Март

8ми Март

Лето 2018

Лето 2018

Зима 2017/18

Боровец

Велигден

Велигден

Авионски
Билети

Хотелски
резервации

Добредојдовте
во македонија