Хотел РИЛА 4

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 15.10.2017

 www.rilaborovets.com

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 15.10.2017
Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 28.12-06.01.2018 07.01-13.01.2018 14.01-27.01.2018 17.12-27.12.2018 08.03-05.04.2018
Вид на сместување | Период на престој (мин.3 ноќевања) 28.01-24.02.2018 25.02-04.03.2018 05.03-17.03.2018
Двокреветна соба – стандард, поглед ресорт 2+1 89.00 € 73.00 € 58.00 € 54.00 € 40.00 €
Двокреветна соба – стандард, поглед стаза 2+1 92.00 € 76.00 € 62.00 € 57.00 € 43.00 €
Двокреветна соба – супериор, поглед ресорт 2+1 109.00 € 90.00 € 70.00 € 65.00 € 47.00 €
Двокреветна соба – супериор, поглед стаза 2+1 112.00 € 94.00 € 74.00 € 68.00 € 51.00 €
Фамилијарна соба (2 сврзани супериор), поглед ресорт 2+2 109.00 € 90.00 € 70.00 € 65.00 € 47.00 €
Фамилијарна соба (2 сврзани супериор), поглед стаза 2+2 112.00 € 94.00 € 74.00 € 68.00 € 51.00 €
Супериор сјуит – поглед ресорт *цена за соба 2+2 327.00 € 271.00 € 211.00 € 195.00 € 142.00 €
Супериор сјуит – поглед стаза *цена за соба 2+2 337.00 € 281.00 € 221.00 € 205.00 € 152.00 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, користење на внатрешен базен и џакузи, интернет во лоби, паркинг.
За гостите сместени во супериор соби вклучено е и : користење на термо зона и фитнес центар, интернет во собите, ски гардеробер.
Дополнителни услови :
▪ Деца до 1.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна стандард или супериор соба – доплаќа 20% од цената за возрасен
▪ Деца од 2-11.99 год. сместени во фамилијарна соба : прво дете доплаќа 20%, второ дете доплаќа 50% од цената за возрасен
▪ Прво дете сместено во супериор сјуит – бесплатно. Второ и трето дете доплаќа 10% од цената за сјуит
▪ Трет и четврт возрасен сместени во супериор сјуит – доплаќаат 10% од цената за сјуит
▪ Еден возрасен сместен со деца до 11.99 год. – прво дете доплаќа 70% од цената за возрасен, второ дете доплаќа 50% од цената за возрасен
▪ Доплата за еднокреветна соба – 50% од цената за во двокреветна соба
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 65€, дете – 35€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Актуелни Понуди

8ми Март

8ми Март

Лето 2018

Лето 2018

Зима 2017/18

Боровец

Велигден

Велигден

Авионски
Билети

Хотелски
резервации

Добредојдовте
во македонија