Хотел ICE ANGELS 4

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.09.2017
Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 20.11.2017
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 04.01-09.02.2018 | 17.02-31.03.2018 (попустите се комбинираат)

Цените се за 2/4 лица на база ПОЛУПАНСИОН 30.12-05.01.2018 23.12-29.12.2017 06.01-09.02.2018
Вид на сместување | Период на престој 10.02-16.02.2018 17.02-31.03.2018
Еднокреветна соба 1       116.00 €                104.00 €            72.00 €
Двокреветна соба 2+1       165.00 €                146.00 €           104.00 €
Јуниор сјуит 2+1       192.00 €                171.00 €           137.00 €
Јуниор сјуит – лукс 2+1       206.00 €                184.00 €           149.00 €
Двоспален апартман 4+2       254.00 €                231.00 €           205.00 €
Двоспален апартман – лукс 4+2       266.00 €                243.00 €           216.00 €

Минимален престој – 5 ноќевања.
Во цената е вклучено : појадок, користење на внатрешен базен, паркинг, интернет
Дополнителни услови :
▪ Деца до 5.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст од цената за лице
▪ Возрасен на дополнително легло – 20% попуст од цената за лице
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 70€, дете од 2-11.99 год. – 35€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Актуелни Понуди

8ми Март

8ми Март

Лето 2018

Лето 2018

Зима 2017/18

Боровец

Велигден

Велигден

Авионски
Билети

Хотелски
резервации

Добредојдовте
во македонија