Хотел ИГЛИКА ПАЛАС 4

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 30.09.2017 за стандард соба и студио, 15% за економи соба
Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 31.10.2017
(попусите не важат за Нова Година)

www.hoteliglikapalace.com

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 19.12-25.12.2017 26.12-01.01.2018 02.01-19.01.2018 20.01-02.02.2018 05.03-09.04.2018
Вид на сместување | Период на престој 17.02-04.03.2018 03.02-16.02.2018
Двокреветна соба – стандард 2+2 31.00 € 46.00 € 37.00 € 31.00 € 28.00 €
Студио 2+2 29.00 € 46.00 € 37.00 € 29.00 € 25.00 €
Еднокреветна соба – стандард 1+1 44.00 € 90.00 € 55.00 € 43.00 € 40.00 €
Двокреветна соба – економи 2+0 25.00 € 75.00 € 31.00 € 20.00 € 18.00 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера, кафе пауза (од 16-17ч.), користење на внатрешен базен, паркинг, интернет во лоби.
Дополнителни услови :
▪ Деца до 1.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во соба – бесплатно
▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во соба – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло во соба – 25% попуст
▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен во соба – 25% попуст (за Нова Година се наплаќа редовна сума, без попуст)
▪ НАПОМЕНА : за сместување во студио се наплаќаат 3 редовни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 55€, дете – 30€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Актуелни Понуди

8ми Март

8ми Март

Лето 2018

Лето 2018

Зима 2017/18

Боровец

Велигден

Велигден

Авионски
Билети

Хотелски
резервации

Добредојдовте
во македонија