Вила „NEMESIS“ – Афитос

*При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

Вила Немезис се наоѓа во мирниот дел на најживописното гратче на Касандра– Афитос, одалечена на 50м. од центарот и на 350м. од плажа (до плажата може да се стигне и со возило). Вилата располага со 1/4 пространи и модерни студиа кои се со комплетно опремена реновирана кујна, купатило, клима уред (вклучен во цената) и сат. ТВ. До самата вила има и паркинг кој им стои на располагање на гостите – бесплатно. Вила Немезис е одличен избор за млади или фамилии кои сакаат активен одмор, блиску до центарот на Афитос кој е изграден по традиционален архитектонски стил, а притоа блиску до прекрасната песочна плажа.

 

 

Вила „NEMESIS“ – Афитос
Период Ноќевања 1/4 студио
20.05-27.05.17 7* 90
27.05-03.06.17 7* 100
03.06-10.06.17 7* 115
10.06-17.06.17 7* 140
17.06-24.06.17 7* 170
24.06-01.07.17 7 330
01.07-08.07.17 7 340
08.07-15.07.17 7 360
15.07-22.07.17 7 350
22.07-29.07.17 7 350
29.0705.08.17 7 350
05.08-12.08.17 7 350
12.08-19.08.17 7 350
19.08-26.08.17 7 310
26.08-02.09.17 7* 150
02.09-09.09.17 7* 140
09.09-16.09.17 7* 130
16.09-23.09.17 7* 105
23.0930.09.17 7* 85

 

Напомена:

 • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3 студио- БЕСПЛАТНО –  плаќаат само превоз доколку користат.
 • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
 • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 • Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
 • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
 • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

Актуелни Понуди

8ми Март

8ми Март

Лето 2018

Лето 2018

Зима 2017/18

Боровец

Велигден

Велигден

Авионски
Билети

Хотелски
резервации

Добредојдовте
во македонија