Хотел САМОКОВ 4

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 31.10.2017
Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 30.11.2017
БОНУСИ : 5=4, 6=5, 7=6…14=12 за пристигнувања од 05.01-31.01.2018 (вкл.) и од 01.03-31.03.2018 (вкл.) – важи за рез. од 01.12.2017

www.samokov.com

Цените се по лице за 1 ноќевање 29.12-04.01.2018 05.01-12.01.2018 13.01-02.02.2018 20.12-28.12.2017
Вид на сместување | Период на престој (мин. 5 ноќ.) 03.02-16.02.2018 17.02-26.02.2018 27.02-31.03.2018
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
Двокреветна соба 2+1 52.00 € 39.00 € 33.00 € 26.00 €
ПОЛУПАНСИОН
Двокреветна соба 2+1 55.00 € 43.00 € 37.00 € 31.00 €

Во цената е вклучено : појадок / појадок и вечера, користење на внатрешен базен, паркинг, интернет во лоби.
Дополнителни услови :
▪ Деца до 4.99 год. – бесплатно
▪ Деца од 5-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба – 15% попуст
▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло – 50% попуст
▪ Доплата за еднокреветна соба – 20€ на ден
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 50€, дете од 2-11.99 год. – 35€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Актуелни Понуди

8ми Март

8ми Март

Лето 2018

Лето 2018

Зима 2017/18

Боровец

Велигден

Велигден

Авионски
Билети

Хотелски
резервации

Добредојдовте
во македонија