Special offers

Специјална понуда за 08-ми Септември
https://www.kempinski.com/en/bansko/hotel-grand-arena/

 

KEMPINSKI HOTEL GRAND ARENA 5* – Банско

 

Вид на сместување Ноќевање со појадок
Двокреветна соба ДЕЛУКС – поглед град (2+1) 80€
Двокреветна соба ДЕЛУКС – поглед планина (2+1) 86€
Дете до 5.99 год. на доп.легло Бесплатно
Дете од 6-11.99 год. на доп.легло 24€

Цените се за соба, за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Богат појадок на шведска маса
  • Користење на СПА Центар – 2 надворешни базени, 1 внатрешен базен, надворешно и внатрешно џакузи, финска сауна, био сауна, турска бања, арома парна бања, снежна соба, фитнес
  • Интернет, детски парк

 

Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1€ на ден
  • Патничко осигурување
  • Доплата за организиран превоз – 40 € повратен билет (поаѓање 08.09, враќање 10.09)

 

Актуелни Понуди

11 ОКТОМВРИ

CINQUE TERRE

11 ОКТОМВРИ

Милано

11 ОКТОМВРИ

Венеција

11 ОКТОМВРИ

Дворците на Баварија

Авионски
Билети

Хотелски
резервации

Добредојдовте
во македонија