Super Early Booking

Специјална понуда ноември

НОЕМВРИ – Викенди во Банско

Термини : 10.11-12.11.2017 | 17.11-19.11.2017 | 24.11-26.11.2017

 

 

Хотелско сместување ↓

Хотел Услуга Цена по лице за 1 ноќ
Перун Лоџ 4* Полупансион 25 €
Мурите 4* Се вклучено 30 €
Грин Вуд 4* Се вклучено 32 €

 

Пакет аранжмани ↓

Хотел Услуга Цена по лице за 2 ноќи и превоз
Перун Лоџ 4* Полупансион 80 €
Мурите 4* Се вклучено 90 €
Грин Вуд 4* Се вклучено 95 €

 

Во цената е вклучено :

  • Полупансион – појадок и вечера
  • Се вклучено – појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 10-22 ч.
  • Користење на СПА Центар
  • Интернет

 

Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1 € по лице на ден
  • Патничко осигурување

 

Само превоз (без аранжман) : 40 € повратен билет

 

Актуелни Понуди

Нова Година

Нова Година 2018

8 Декември

Christmas Market

Зима 2017/18

Боровец

8ми Декември

Банско

Авионски
Билети

Хотелски
резервации

Добредојдовте
во македонија