Вила „ЕLEKTRA“ – Пефкохори

*При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

Вила Електра е лоцирана во мирниот дел на Пефкохори (веднаш до црквата) во непосредна близина на центарот и одалечена на 250м. од плажа. Вилата располага со 1/2 и 1/3 студиа на приземје и прв спрат. Сите студиа се опремени со 2 единиечни кревети, 3 единечни кревети или 1 брачен + 1 единечен, комплетно опремена кујна, купатило, ТВ, клима уред (вклучен во цената) и пространи тераси. На самиот влез во вилата има рецепција и мал лоби бар. Во вилата има и WiFi интернет.

 

Вила „ЕLEKTRA“ – Пефкохори
Период Ноќевања 1/2 стд. 1/3 стд.
20.05-27.05.17 7* 75 85
27.05-03.06.17 7* 85 95
03.06-10.06.17 7* 95 105
10.06-17.06.17 7* 125 135
17.06-24.06.17 7* 150 160
24.06-01.07.17 7 310 320
01.07-08.07.17 7 320 330
08.07-15.07.17 7 330 345
15.07-22.07.17 7 350 380
22.07-29.07.17 7 350 380
29.0705.08.17 7 350 380
05.08-12.08.17 7 350 380
12.08-19.08.17 7 350 380
19.08-26.08.17 7 320 345
26.08-02.09.17 7* 150 160
02.09-09.09.17 7* 130 140
09.09-16.09.17 7* 120 130
16.09-23.09.17 7* 100 100
23.0930.09.17 7* 80 80

 

Напомена:

 • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3 студио БЕСПЛАТНО –  плаќаат само превоз доколку користат.
 • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
 • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 • Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
 • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
 • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

Актуелни Понуди

8ми Март

8ми Март

Лето 2018

Лето 2018

Зима 2017/18

Боровец

Велигден

Велигден

Авионски
Билети

Хотелски
резервации

Добредојдовте
во македонија