Вила „ELENA“ – Fourka

За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)

Вила Elena се наоѓа на одлична и мирна локација во Фурка на само 200 м. до плажа и исто толку одалечена од центарот на градчето. Вилата е комплетно реновирана во 2016 год. и располага со 1/2, 1/3 и 1/4 студија. Секое од студијата располага со комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има кревети, ТВ, купатило, тераса и клима уред (вклучен во цената). Во непосредна близина на вилата има голем суперпаркет. Вила Elena е идеална за оние кои сакаат мирен и фамилијарен одмор, а сепак во непосредна близина на сите збиднувања и плажата.

Вила „ELENA“ – Fourka
Период Ноќевања 1/2 студио 1/3 студио 1/4 студио
20.05-27.05.17 7* 75 85 95
27.05-03.06.17 7* 85 95 105
03.06-10.06.17 7* 95 105 115
10.06-17.06.17 7* 125 135 150
17.06-24.06.17 7* 150 160 190
24.06-01.07.17 7 310 320 340
01.07-08.07.17 7 320 330 350
08.07-15.07.17 7 330 345 375
15.07-22.07.17 7 320 340 360
22.07-29.07.17 7 320 340 360
29.0705.08.17 7 320 340 360
05.08-12.08.17 7 320 340 360
12.08-19.08.17 7 320 340 360
19.08-26.08.17 7 290 310 330
26.08-02.09.17 7* 135 145 155
02.09-09.09.17 7* 125 135 145
09.09-16.09.17 7* 115 125 135
16.09-23.09.17 7* 95 105 115
23.0930.09.17 7* 85 95 105

 

 • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3 студио- БЕСПЛАТНО –  плаќаат само превоз доколку користат.
 • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
 • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 • Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
 • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
 • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

*При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15€.

 

 

Актуелни Понуди

8ми Март

8ми Март

Лето 2018

Лето 2018

Зима 2017/18

Боровец

Велигден

Велигден

Авионски
Билети

Хотелски
резервации

Добредојдовте
во македонија