Вила „FINIKAS LUX“ – Никити

За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10 % на вториот аранжман (не се комбинира со други попусти)

Вила Finikas се наоѓа во мирниот дел на грaдчето Никити кое e познато по бројните таверни, ресторани барови, чистото море и убавата плажа. Вилата од плажа е одалечена само 90 метри. Располага со 3+1 апартмани со брачен кревет во спалната соба + 1 единечен кревет со фиока на извлекување во кујната и 1/4 мазонети со брачен кревет во главната просторија и 2 единечни кревети во галерија. Сите апартмани се со опремена кујна, сопствена бања, ТВ, клима уред (вклучен во цената).

Вила „FINIKAS LUX“ – Никити
Период Ноќевања 1/3+1 АПП 1/4 АПП
21.05-28.05.17 7* 145 145
28.05-04.06.17 7* 155 155
04.06-11.06.17 7* 165 165
11.06-18.06.17 7* 185 185
18.06-25.06.17 7* 220 220
25.06-02.07.17 7 470 470
02.07-09.07.17 7 500 500
09.07-16.07.17 7 520 520
16.07-23.07.17 7 550 550
23.07-30.07.17 7 550 550
30.07-06.08.17 7 550 550
06.08-13.08.17 7 550 550
13.08-20.08.17 7 550 550
20.08-27.08.17 7 480 480
27.08-03.09.17 7* 210 210
03.09-10.09.17 7* 200 200
10.09-17.09.17 7* 185 185
17.09-24.09.17 7* 145 145
24.09-01.10.17 7* 100 100

 

Напомена:

 • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3+1 апп или 1/4 апп БЕСПЛАТНО  –  плаќаат само превоз доколку користат.
 • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
 • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 • Сместување во собите е по 13 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
 • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10 % на вториот аранжман (не се комбинира со други попусти)
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
 • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

*При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

Актуелни Понуди

11 ОКТОМВРИ

CINQUE TERRE

11 ОКТОМВРИ

Милано

11 ОКТОМВРИ

Венеција

11 ОКТОМВРИ

Дворците на Баварија

Авионски
Билети

Хотелски
резервации

Добредојдовте
во македонија