Вили ЈАГОДА и МАЛИНА

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 15.11.2017
Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 15.12.2017
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 24.01.2018 до крај на сезона (попустите НЕ се комбинираат)

www.borovetz-resort.com

Цените се за наем на вила за 1 ноќевање 29.12-02.01.2018 01.12-28.12.2017
Вид на сместување | Период на престој 03.01-31.03.2018
ЈАГОДА 4+0 85.00 € 44.00 €
ЈАГОДА СО САУНА 4+0 90.00 € 50.00 €
МАЛИНА 4+2 90.00 € 50.00 €

Во цената е вклучено : ноќевање, паркинг.
Дополнителни услови :
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 60€, дете од 2-11.99 год. – 35€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Актуелни Понуди

Нова Година

Нова Година 2018

8 Декември

Christmas Market

Зима 2017/18

Боровец

8ми Декември

Банско

Авионски
Билети

Хотелски
резервации

Добредојдовте
во македонија