Хотел ФЕСТА ВИНТЕР ПАЛАС 5

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.09.2017
Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 30.11.2017
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-21.12.2017, 08.01-15.02.2018, 05.03-09.04.2018 (важат за резервации направени од 01.12.2017)

www.festawinterpalace.com

Цените се по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.12-21.12.2017 22.12-28.12.2017 29.12-01.01.2018 02.01-13.01.2018 14.01-25.01.2018 16.02-04.03.2018 05.03-09.04.2018
Вид на сместување | Период на престој (мин.5 ноќ.) 26.01-15.02.2018
Двокреветна соба 2+1 35.00 € 50.00 € 94.00 € 57.00 € 45.00 € 39.00 € 37.00 €
Јуниор сјуит – студио 2+2 42.00 € 59.00 € 111.00 € 66.00 € 53.00 € 45.00 € 43.00 €
Aпартман 2+2 45.00 € 64.00 € 122.00 € 73.00 € 59.00 € 50.00 € 48.00 €
Еднокреветна соба 1+1 53.00 € 79.00 € 188.00 € 101.00 € 72.00 € 58.00 € 54.00 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт со ски лифтовите, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, паркинг, интернет во лоби.
Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 16€, дете – 8€
Дополнителни услови :
▪ Деца до 2.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете и трето дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 70% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло во соба – 30% попуст
▪ Дете до 12.99 год. на редовно легло со 1 возрасен – 50% попуст
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 110€, дете – 55€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Актуелни Понуди

8ми Март

8ми Март

Лето 2018

Лето 2018

Зима 2017/18

Боровец

Велигден

Велигден

Авионски
Билети

Хотелски
резервации

Добредојдовте
во македонија