+389 02 2455 559 info@falcon.com.mk

ХОТЕЛ СПА КЛУБ БОР 4* – ВЕЛИНГРАД

Цените важат за период : 02.01 – 20.12.2018 г.

Вид на сместување

1 ноќ.

2-3 ноќ.

5 ноќ.

7-9 ноќ.

Двокреветна соба(2 в.)

98 €

90 €

86 €

80 €

Студио ВИП (2 в.+ 1д.)

113 €

105 €

99 €

93 €

Апартман (2 в. + 2 в./д.)

124 €

114 €

108 €

102 €

Доплата за трет возрасен во апп.

21 €

21 €

21 €

21 €

Доплата за второ дете од 6 до 11.99 г.

8 €

8 €

8 €

8 €

Цената е по соба, студио или апп,  за основните легла, и вклучува: ноќевање со појадок,  користење на внатрешен базен со минерална вода 3031ОС, надворешен базен со минерална вода 2426ОС, џакузи со минерална вода 3638ОС, детски базен со минерална вода 36-38ОС, сауна, фитнес, парна бања, релакс зона, интернет, паркинг.

 

Дополнителни услови:

  • Деца до 99 години – БЕСПЛАТНО
  • Прво дете 6-11.99 години на дополнително легло – БЕСПЛАТНО
  • Второ дете од 6-11.99 години во студио/апартамент доплаќа по табелата
  • Возрасен на дополнително легло во студио/апартамент доплаќа по табелата

Доплата

Полупансион

Полн пансион

Возрасен

16

29

Второ дете од 6-11.99 години

5

14

FALCON Travel Скопје
Димитрие Чуповски 22 1000 Скопје, Македонија
тел: 389 2 24 5555 9,
тел: 389 2 24 5555 3,
моб: +389 71 34 14 10
info@falcon.com.mk