+389 02 2455 559 info@falcon.com.mk

WELLNESS HOTEL BULGARIA 4* – Банско

БОНУСИ : 6=5, 7=6, 10=9 за период на престој 06.01-15.04.2020
Цените се по лице за 1 ноќевање со појадок 01.12-28.12.2019 29.12-05.01.2020 06.01-28.02.2020
Вид на сместување 01.03-15.04.2020    
Двокреветна соба  2+1                           31 €                             69 €                           38 €
Апартман  2+2                           35 €                             87 €                           41 €
Возрасен на дополнително легло                           25 €                             63 €                           29 €
Доплата за вечера : возрасен – 10€ , дете – 5€
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, џакузи, финска сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, контрастен туш, релакс водопод, ски гардеробер, интернет
Дополнителни услови : 
▪ Прво дете до 3.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 0-3.99 год. на дополнително легло – бесплатно 
▪ Второ дете од 0-3.99 год. на дополнително легло – доплата 14€
▪ Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло – доплата 22€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

FALCON Travel Скопје
Димитрие Чуповски 12 1000 Скопје, Македонија
тел: 389 2 24 5555 9,
тел: 389 2 24 5555 3,
моб: +389 71 34 14 10
info@falcon.com.mk