Hit Enter to search or Esc key to close

KOVOU HOLIDAY VILLAGE

KOVOU HOLIDAY VILLAGE

Thumbnail

 Хотелот KOVIOU HOLIDAY VILLAGE*** се наоѓа во срцето на Ситонија, Халкидики. Лоциран e во извонредна природа на една од најдобрите плажи со кристална вода на Халкидики – Koviou Beach, овој хотел нуди неверојатен одмор по најприфатливи цени.

Опкружен со прекрасни цветни градини и огромен број разиграни палми, хотелот нуди најразлични содржини, како за постарите, така и за најмладите гости. Во склоп на комплексот има базен, џакузи, ресторан, бар, базен, кошарка, пинг-понг, детски занимални. Сите содржини се бесплатни за гостите на комплексот.

Локација: Акти Ковиу – 4км од Никити – 15км од Неос Мармарас

Услуга: Полупансион (доручек + вечера)

odessa girl
ps2 bios zip
odessameetlove.com
download emulators
utorrent 2.2.1
scph1001