Hit Enter to search or Esc key to close
Blog thumbnail

ВИЛА ПАНАЈОТИС – ПЕФКОХОРИ

ВИЛА ПАНАЈОТИС – ПЕФКОХОРИ

Blog thumbnail

Вила PANAGIOTIS (ПАНАЈОТИС) се  наоѓа покрај училиштето во центарот на Пефкохори и оддалечена е од плаѓа околу 200 м. Делумно е реновирана во 2018 година. Располага со трокреветни студија кои се наоѓаат на првиот кат, сите опремени со кујна (опремена со основни садови за готвење и исхрана, фрижидер и решо со две рингли), TWC, TV,

Blog thumbnail

ВИЛА ГРЕБИ – ПОЛИХРОНО

ВИЛА ГРЕБИ – ПОЛИХРОНО

Blog thumbnail

Вила GREBI се наоѓа на околу 80 м. од плажа во центарот на Полихроно. Располага со трокреветни студија и трокреветни студија со кревет на извлекување. Собите располагаат со кујна опремена со основен прибор за готвење и јадење, купатила, ТВ, и клима чие користење е бесплатно. Покрај вилата има место за паркинг на 2 возила. Вилата

Blog thumbnail

ВИЛА ДИНИРА – ФУРКА

ВИЛА ДИНИРА – ФУРКА

Blog thumbnail

Вила DINIRA е убав објект лоциран на првата улица која поминува покрај брегот на Фурка. Оваа вила препознатлива по белата фасада и големите балкони. Располага со трокреветни студиа + кревет фиока и се со ориентација кон морето. Студијата располагаат со сите потребни содржини: мебел, ТВ, клима уред, тоалет, мини-кујна… Близината до градската плажа, како и

Blog thumbnail

Вила ЛИНА – Метаморфозис

Вила ЛИНА – Метаморфозис

Blog thumbnail

Вила ЛИНА се наоѓа во центарот на Метаморфозис, на 50 м. од песочната плажа. Располага со студија и апартмани, со големи тераси, од кои поголемиот дел имаат директен и страничен поглед кон морето и прекасниот парк.

Blog thumbnail

ВИЛА ГРАМЕНОС – ПОЛИХРОНО

ВИЛА ГРАМЕНОС – ПОЛИХРОНО

Blog thumbnail

Вила ГРАМЕНОС се наоѓа на околу 80 метри од плажата на Полихроно и располага со 4 пространи фамилијарни апартмани за сместување на 4 и 5 лица распоредени на прв и втор кат.Сите апартмани се опремени со комплет опремена мини кујна, балкон, тоалет, ТВ, клима уред која е вклучена во цената. Вилата има WI-FI. – 15%

Blog thumbnail

Вила „CORFU“ – НЕА ФЛОГИТА

Вила „CORFU“ – НЕА ФЛОГИТА

Blog thumbnail

Неа Флогита е прекрасно место кое лежи на западниот брег на Халкидики, на само 50 км од Солун. Богата е со зеленило и има долга и пространа песочна плажа, која е одделена од градот со прекрасен парк, барови на плажа, таверни и секако тиркизно бистрото море. Местото пружа фантастичен поглед на заливот Термиакос и при

odessa girl
ps2 bios zip
odessameetlove.com
download emulators
utorrent 2.2.1
scph1001